Katalogas-
Yra 26 prekės(-ių)
puslapyje

Ilgos suknelės 

Maxi suknelės - subtilus pranešimas pasauliui, jog esate NUOSTABI

Ar galite įsivaizduoti ką nors moteriškesnio, nei ilgos suknelės ar sijonai? Šie drabužiai iškart „įpareigoja” mūsų kūną išsitiesti, pasitempti, sumažinti žingsnius bei sušvelninti balsą. Tai įvyksta labai natūraliai ir iškart. Jeigu norite užtikrintai sužavėti aplinkinius, tačiau...
Maxi suknelės - subtilus pranešimas pasauliui, jog esate NUOSTABI

Ar galite įsivaizduoti ką nors moteriškesnio, nei ilgos suknelės ar sijonai? Šie drabužiai iškart „įpareigoja” mūsų kūną išsitiesti, pasitempti, sumažinti žingsnius bei sušvelninti balsą. Tai įvyksta labai natūraliai ir iškart. Jeigu norite užtikrintai sužavėti aplinkinius, tačiau abejojate savo žavesiu, suknelės Jums reikia tik ilgos. Pajutusi švelnų audinį ant savo odos, pamiršite visas abejones ir pasijusite tikra dama.

Elegantiškos moterys žino, kad ilgos suknelės tinka tiek kasdienai, tiek įvairioms progoms. Tiesą pasakius, ilga suknelė yra tradicinis moteriškas apdaras nuo neatmenamų laikų daugumoje kultūrų. Tinkamai parinktas audinys ir modelis netrukdys net kelionėje. Kol kiti keliautojai prakaituos, Jūs mėgausitės aplink kojas plazdančiu sijonu ir aplinkinių dėmesiu.

Jeigu ieškote ilgos suknelės internetu, pasidairykite po mūsų katalogą. Nuolatos stebime mados tendencijas, pildome savo kolekciją ir stengiamės siūlyti Jums tik tai, kas madinga, gražu ir patogu.

Ieškodama ilgos suknelės internetu ne vienai moteriai iškyla klausimas: kaip išsirinkti? Na, taip - gausus pasirinkimas tikrai gali lengvai apsukti galvą. Turime Jums keletą patarimų:

  • Nuspręskite, kur ir kada dėvėsite savo suknelę - kasdien namuose, darbovietėje, kelionėje, o gal Jums reikia vakarinės ar proginės suknelės. 
  • Įvertinkite savo figūrą. Suknelė privalo subtiliai paryškinti Jūsų privalumus ir pridengti trūkumus. Jeigu nesate patenkinta savo juosmens apimtimi, nesirinkite modelio su diržu ant liemens. Tegul ji geriau bus laisvesnė, mažiau išryškinanti apimtis.
  • Tinkamai progai - tinkamas audinys. Kasdienai skirta suknelė turi būti patogi, nevaržanti judesių, neverčianti Jūsų odos per daug prakaituoti. Tam puikiai tiks natūralesnio audinio, medvilninės, lininės, trikotažinės suknelės. Vakarui ar kitai progai skirta suknelė išsiskirs įmantresniu pasiuvimu ir prabangesniais audiniais.
Jeigu susidomėjote mūsų turimomis suknelėmis ir turite klausimų, būtinai susisiekime telefonu +370 633 00 011 arba elektroniniu paštu info@glamgirl.lt
Daugiau